“Koploper blijf je door alert te zijn en voortdurend te investeren in wensen en ontwikkelingen.”

Astrid le Poole-Geenen

Missie en visie
Uw Huis, Uw Wensen

Missie
Uw Huis, Uw Wensen is een unieke, online showroom en ontzorgt kopers, bouwbedrijven en installateurs bij nieuwbouwprojecten. We staan garant voor een transparant en snel proces van het koperskeuze traject. Zo is elke nieuwbouwwoning naar wens ingericht bij oplevering.

Kopers
Zorgen dat de droom van kopers van nieuwbouwwoningen uitkomt. Dat is wat we doen. Met een gevarieerd en hoogstaand aanbod van kwaliteitsproducten, transparantie in keuze en prijs, kostenbesparing en gebruiksgemak.

Bouwbedrijven
We nemen een deel van het koperscontact op ons. Dankzij ons systeem is de informatie voor de bouw en de afrekening veel eerder en duidelijker beschikbaar. Onze service betekent een verkorting van de doorlooptijd van het project. Bovendien creëren we een hoger rendement door meer meerwerk en minder casco’s.

Installateurs
Een nieuwe manier van werken met snel en duidelijk overzicht van de wensen van de koper. Zorgen voor efficiënte processen en reductie van faalkosten. Installateurs kunnen ervan op aan dat wij altijd het actuele assortiment A-merken aanbieden.

Visie
Uw Huis, Uw Wensen wordt herkend en erkend als de unieke, online showroom voor digitale koperskeuzes voor de woning. Het aantal nieuwbouwprojecten dat wij ondersteunen neemt ieder jaar toe, zodat steeds meer nieuwbouwwoningen bij oplevering naar wens van de koper zijn ingericht. De samenwerking met alle ketenpartijen stimuleert voortdurende innovatie. Zowel bouwbedrijf als installateur als kopers en fabrikanten inspireren ons het aanbod aan te passen en te vergroten. Daarmee werken we continue aan onze klantvriendelijkheid, gebruiksgemak en integratie van processen en systemen.

We breiden ons assortiment en onze mogelijkheden steeds verder uit. Zodat we altijd de kwaliteit blijven leveren die we voor ogen hebben.

UHUW website

Uw Huis Uw Wensen biedt een innovatieve digitale weg om uw nieuwbouwhuis in te richten. Wij bieden een herkenbaar concept met een compleet aanbod.

WWW.UHUW.NL

Het bestuur

De coöperatie heeft een onafhankelijk bestuur bestaande uit:

Astrid le Poole-Geenen

Bestuursvoorzitter
Astrid@uhuw.nl

Jos Oskam

Bestuurslid
Jos@uhuw.nl

Het team

Het ondernemende team van medewerkers van Uw Huis Uw Wensen bestaat uit:

Hélène Frederix-Dumas

Bedrijfsleider
Helene@uhuw.nl

Petra Leenders

Hoofd projectcoördinatoren
Petra@uhuw.nl

Celina Jezussek

Projectcoördinator
Celina@uhuw.nl

Patty Bunnik

Projectcoördinator
Patty@uhuw.nl

Joke Bleijenbergh

Projectcoördinator
Joke@uhuw.nl

Majanka Toebast

Projectcoördinator
Majanka@uhuw.nl

Katja Schrijver

Projectcoördinator
Katja@uhuw.nl

Renske Smit

Projectcoördinator
Renske@uhuw.nl

Marjolein van der Leer

Projectcoördinator
Marjolein@uhuw.nl